تبلیغات
بابک سیستم - اینترنت اکسپلورر ۷

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

اینترنت اکسپلورر ۷

مرتبط با : نرم افزار ,


از زمانی که PC World به مقایسه Internet Explorer بتا و Opera 9 پرداخت، مایکروسافت در این نسخه از مرورگر، تغییر زیادی اعمال نکرد. اما Internet Explorer 7 با  Internet Explorer که احتمالاً شما در حال حاضر اون رو روی کامپیوترتون دارین کاملاً متفاوت هست. این عرضه جدید جستجوگر وب دارای تعدادی ویژگی جدید هست  که مدت زیادی از سوی کاربران سایر جستجوگرهای وب مورد استفاده قرار می گرفتن ( مثلاً بعضی از امکانات Opera ). نسخه جدید Internet Explorer دارای موارد امنیتی بالایی هم هست اما توجه داشته باشین که این نسخه، نسخه بتای این نرم افزار هست و فقط با ویندوز ایکس پی سرویس پک ۲ سازگارهست و نسخه های بتای هر نرم افزاری دارای مشکلاتی نیزهست. از جمله مشکلات  Internet Explorer 7 می شه به این موارد اشاره کرد: بعضی از صفحات به خوبی و درستی نمایش داده نمی شن و جستجوگر محبوب شما ممکنه یک دفعه از کار بی افته.

دراین نسخه از Internet Explorer شما سریعاً متوجه تغییرات جدید اون می شین. دو نوار ابزار ساده در قسمت بالا قرار گرفته اند و تعدادی دکمه پیمایش از قبیل Back,Forward,Home,Refresh به شما برای گرفتن حداکثر سرعت کمک می کنه.

Tabها که اونها هم در این نسخه هستن، روی نوارابزار دوم قرار دارن. شما نمی تونین زبانه ها رو جا به جا کنین اما یک ویژگی خوب به نام Quick Tabs رو در این نسخه مشاهده می کنین. اگه روی آیکون کنار زبانه ها کلیک کنین، یک نما از تمامی زبانه هایی که در حال حاضر باز کرده این رو به صورت thumbnail مشاهده می کنین. Opera به صورت درونی مجهز به این ویژگی نیست.

Internet Explorer 7 یک رغیب بزرگ برای Opera خواهد بود و همین باعث می شه که این دو به رغابت بپردازن و رغابت اونها در نهایت باعث بهتر شدن اونها برای استفاده من و شما می شه.

برای دانلود Internet Explorer 7 به قسمت دانلودهای سایت www.pcworld.com مراجعه کنین.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM