تبلیغات
بابک سیستم - Opera

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

Opera

مرتبط با : نرم افزار ,


Opera یکی از قویترین جستجوگرهای وب به شمار می ره و می شه گفت امکانات اون بیشتر از Internet Explorer هست.

Opera یکی از قویترین جستجوگرهای وب به شمار می ره و می شه گفت امکانات اون بیشتر از Internet Explorer هست. شما برای ورود به هر سایت با یک Internet Explorer جداگانه ای وارد اون سایت می شین اما Opera تنها با یک بار باز شدن می تونه چیزی حدود به پنجاه سایت رو درون خودش قرار بده. این نرم افزار دارای یک نواری هست که سایت های باز شده توسط شما به صورت مرتب و در کنارهم روی اون نوار قرار می گیرن و شما با کلیک بر روی هر کدوم از اون سایت ها می تونین اونها رو ببینین بدون اینکه سایتی رو به نوار ابزار ویندوز منتقل کنین. در این برنامه شما مثل Internet Explorer چند پنجره مختلف ( سایت ها ) رو باز ندارین تا اعصابتون به علت شلوغی خورد بشه؛ فقط یک پنجره باز دارین و تمامی سایت ها رو از طریق این پنجره باز می کنین و همه رو در کنار هم دارین. 

شما می تونین برای Opera یک Home Page انتخاب کنین که پس ازاتصال به اینترنت اون Page سریعاً برای شما نمایش داده بشه و همچنین هر بار که روی آیکون Home Page کلیک کنین سریعاً اون سایت براتون باز می شه. در Opera چون سایت ها در کنار هم و در یک برنامه جمع می شن، سرعت بازشدنشون هم بیشتر خواهد بود. این کمک خوبیه به کسانی که سرعت اینترنتشون خیلی پایینه.

Opera دارای یک Book Marks هست که داخل اون یک سری سایت به صورت پیش فرض ( از قبیل سایتهای موسیقی، برنامه، خرید اینترنتی و... ) و به صورت طبقه بندی شده قرار داره و شما با یک کلیک وارد سایت می شین. اینهم کمک خوبیه برای مواقعی که شما دنبال چیزی هستین که آدرس اون رو ندارین.

این برنامه دارای امکانات دیگه ای مثل دارا بودن قسمتی برای ای میل های شما ( چه ارسال و چه دریافت )، چت روم هایی برای گفتگو، دفترچه یادداشتی برای یادداشتهای شما و... نیز هست. در ضمن Java هم روی این برنامه نصب شده که شما رو از مشکلات نداشتن Java دور می کنه. درکل Opera دارای بخش ها و امکانات خیلی زیادی هست که در جستجوی وب کمک زیادی به شما می کنه همچنین دارای محیط جذاب و زیبایی هم هست که شما به این آسونی ها ازش خسته نمی شین.

بهتون پیشنهاد می کنم حتماً این برنامه رو امتحان کنین. بعد از یکبار نصب همیشه اون رو جزء برنامه های اصلی کامپیوترتون می دونین.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM