تبلیغات
بابک سیستم - ساخت اكانت های جدید و دلخواه در یاهو!

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

ساخت اكانت های جدید و دلخواه در یاهو!

مرتبط با : مطالب یاهو و یاهو مسنجر ,


یاهو با هدف افزایش آدرس های ایمیل و به خصوص آزاد کردن برخی از نام های دلخواه برای کاربران، اقدام به معرفی دو دامین رایگان جدید کرده است:

سرویس Yahoo! Mail یازده سال پیش راه اندازی شده و تا امروز حدود 260 میلیون کاربر در جهان داره. این موضوع باعث شده تا ثبت آدرس های رند و سرراست جدید برای کسایی که اسامی خاص و یا حافظه قوی ندارن، کار سخت و توأم با بی اشتیاقی ساخت ایمیل باشه. به همین دلیل و با هدف فراهم سازی میلیون ها آدرس جدید، یاهو اکانت های ایمیل رایگانی رو تحت دو دامین تازه به آدرس های www.ymail.com  و www.rocketmail.com ارائه کرده.

John Kremer نایب رئیس Yahoo! Mail در اینباره گفته که: ما دریافتیم که باید دنیای Yahoo! Mail رو گسترش بدیم. ما آدرس های زیادی به روی دامین اصلی داریم و علاوه بر اون، باز هم می خواهیم آدرس های جذاب بیشتری رو به اونها اضافه کنیم.

این اکانت ها با ارائه به روی دامین های کشوری و ملی و همچنین پشتیبانی از حجم نامحدود برای ایمیل ها از جذابیت بیشتری برخوردار می شن. دارندگان اکانت های قبلی هم می تونن از امکانات موجود برای مهاجرت به آدرس جدید و انتقال پیامها و دفترچه تماس های خودشون به این آدرس بهره مند بشن.

یاهو اعلام کرده آدرس های خاصی که از جذابیت های فوق العاده ای هم برخوردار هستن رو برای اهداف بشر دوستانه و در عملی خیرخواهانه به سازمانها و مراکز عام المنفعه و موسسات خیریه اهداء می كنه.

برای ساخت ایمیل با اکانتهای جدید نیازی به یادگیری مباحث جدید و جستجو در سایت یاهو  ندارید. یاهو ساخت اونها رو بسیار ساه کرده. کافیه مثل گذشته به قسمت Sing Up مراجعه و فرم مربوطه رو پر کنین. فقط در جلوی قسمت وارد كردن ID كه قصد ساختن اون رو دارین، گزینه ای اضافه شده که پسوند E.Mail و ID شما رو به صورت دلخواه تعیین می کنه.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM