تبلیغات
بابک سیستم - اشکال در سرور هاستینگ بابک سیستم

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

اشکال در سرور هاستینگ بابک سیستم

مرتبط با : عمومی ,


سلام. مثل اینکه مشکلات و اتفاقاتی که هر روز برای سرورهای فارسی پیش میاد، تمومی نداره. اول پرشین بلاگ کلی دردسر برامون ساخت، بعد میهن بلاگ و حالا هم نوبت به این رسیده تا سرور هاستینگ بابک سیستم هم از کار بی افته.

من حدود یک گیگابایت فضا به صورت هاست اختصاصی به روی وب دارم که از اون برای آپلود تمامی فایلهای خودم و وبلاگهای تحت پشتیبانیم استفاده می کنم. متاسفانه چند روز پیش پسوند آدرس این هاست مثل پرشین بلاگ از com به ir تغییر کرد و من مجبور شدم آدرس تمامی فایلها، عکسها، آهنگها و... رو که آپلود کرده بودم رو به ir تغییر بدم. فکر نمی کنم بتونید تصور کنید که اینکار چقدر زمان برد و چه مشکلاتی رو  به وجود آورد. حالا بعد از این همه زحمت، کلاً سرور هاست بابک سیستم از کار افتاده و در نتیجه فایلهای آپلود شده نمایش داده نمی شن. متاسفانه تا وقتی سرور راه اندازی نشه آهنگهای وبلاگهاتون، تعدادی از عکسها، لوگوها و... کار نمی کنن.

احساس می کنم کلاً سرور ها با من مشکل دارن و کم کم باید استئفاء بدم و بازنشستگی خودم رو اعلام کنم.  بد جوری اعصابم  به هم ریخته و مشکل سرور ها هم تمومی نداره. عده ای از کسانی هم که به وبلاگم میان، جای تشکر برام فحش می فرستن و عده ای هم در این فکر هستن که به وبلاگم نفوذ کنن و از کار ، بیکارش کنن.

در آخر اینکه بابت این مشکل ازتون معذرت خواهی میکنم و امیدوارم هرچه زودتر بتونم درستش کنم و از خجالتتون در بیام. پس از رفع مشکل به احتمال قوی بازنشستگی خودم رو اعلام می کنم.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM