تبلیغات
بابک سیستم - USB 3.0 نهایت سرعت

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

USB 3.0 نهایت سرعت

مرتبط با : آخرین اخبار كامپیوتر ,


مرکز تحقیقات SuperSpeed به عنوان گروه ارتقاء دهنده تکنولوژی USB با همکاری دیگر مراکز سخت افزاری و نرم افزاری سال آینده میلادی به تکمیل فناوری USB 3.0 خواهند پرداخت. اونها امیدوارند به این طریق وسایل سخت افزاری برای حداقل مدت 5 سال آینده بدون نگرانی از بابت سرعت با همدیگه ارتباط برقرار کنند.

USB 3.0 هماهنگی و تطابق کاملی با نمونه قبلی خود یعنی USB 2.0 خواهد داشت که با شعار High Speed قبلاً ارائه شده هست. پیش بینی می شه در سال 2009 شاهد دستگاههایی با قابلیت پشتیبانی از این فناوری باشیم.

دو هدف اصلی از ساخت  SuperSpeed USBعبارتند از افزایش سرعت انتقال اطلاعات به مقدار 10 برابر فعلی، یعنی از سرعت 480 Mb/s در USB 2.0 به سرعت 4.8 Gb/s در USB 3.0 .

بدین ترتیب می توانید یک فیلم 27 گیگابایتی با کیفیت HD رو در مدت زمان 70 ثانیه به تجهیزات پورتال خود منتقل کنین. این در حالیه که با کمک فناوری USB 2.0 این امر 15 دقیقه به طول خواهد انجامید. هدف دیگه از ساخت SuperSpeed USB این هست که نیازی به تغییر اندازه و یا شکل ظاهری پورت های USB کنونی نباشه و کانکتورهای اتصال مثل نمونه های فعلی اون باشند.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM