تبلیغات
بابک سیستم - طریقه فعال کردن سیستم کامنت و بازگردانی وبلاگهای پرشین بلاگ

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

طریقه فعال کردن سیستم کامنت و بازگردانی وبلاگهای پرشین بلاگ

مرتبط با : عمومی ,


سلام. به یاری خداوند تونستم برگردم و در خدمتتون باشم. امیدوارم از این به بعد بتونم خدمات بیشتری رو بهتون ارائه بدم. چند نکته بود که باید به اطلاعتون می رسوندم:

اول اینکه من تمام وبلاگهای پرشین بلاگی رو که تحت پشتیبانی من بودند رو روی دامنه Persianblog.ir تبت کرده و از امروز می تونین وبلاگهاتون رو به صورت کامل روی این دامنه ببینین. یعنی می تونین از تمامی امکانات وبلاگتون( کامنت، خانه وبلاگ، آرشیو، گزیده ای از مطالب و ... ) مثل قبل استفاده کنین. وبلاگهای که کامنتشون کار نمی کرد هم از امروز کامنت اونها رو فعال کردم.

تنها کاری که شما دوستان عزیز باید انجام بدید این هست که زمانی که برای دیگران کامنت می گذارید و یا وبلاگتون رو معرفی می کنید، با پسوند Persianblog.ir معرفی کنید.

همچنین به قسمت لینک دوستان وبلاگتون رفته و آدرس وبلاگ دوستان پرشین بلاگی خودتون رو از Persianblog.com به Persianblog.ir تغییر بدید.

شما دوستان عزیز می تونید از دوستان پرشین بلاگی خود دعوت کنید که به وبلاگ من بیایند و مکاتبه کنند تا من به صورت رایگان وبلاگ اونها رو هم به حالت اول برگردونم.

تمای کسانی که عضو پرشین بلاگ هستند و با مشکل اخیر این سرور مواجه شده اند، می تونند با کامنت و یا نامه مکاتبه کنند تا من به صورت رایگان وبلاگشون را به حالت قبل و کامل بازگردانی کنم.

همچنین کسانی که کامنت وبلاگشون کار نمی کنه هم می تونند کامنت بگذارند و مکاتبه کنند تا مشکل اونها رو نیز حل کنم.

نگران وبلاگتون نباشید


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM