تبلیغات
بابک سیستم - و سرانجام هیچكس باقی نماند

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

و سرانجام هیچكس باقی نماند

مرتبط با : معرفی و شرح بازیها ,


و سرانجام هیچكس باقی نماند، یكی از محبوبترین بازی های سبك فكری (Adventure) ساخت شركت AWE هست. آگاتا كریستی یكی از مشهورترین زنانی هست كه اقدام به نوشتن داستانهای اسرارآمیز نمود.

و سرانجام هیچكس باقی نماند، یكی از محبوبترین بازی های سبك فكری (Adventure) ساخت شركت AWE هست. آگاتا كریستی یكی از مشهورترین زنانی هست كه اقدام به نوشتن داستانهای اسرارآمیز نمود. او اولین رمان خود را در سال ۱۹۲۰ نوشت كه شخصیت اصلی اون داستان هركول پوارو بود. آخرین رمان اون نیز در سال ۱۹۷۵ نوشته شد كه شخصیت اصلی اون داستان رو خانم مارپل تشكیل می داد.
لی شلدون نویسنده قدرتمند رسانه های تلویزیون، بازیهای كامپیوتری و كتاب حال حاضر دنیاست. او در یكی از آخرین پروژه های خود، رمان معروف آگاتا كریستی به نام و سرانجام هیچكس باقی نماند رو با رعایت تمام جزئیات موجود در اون، به بازی كامپیوتری تبدیل كرده است.
در این بازی ۱۰ نفر كه با همدیگه بیگانه و ناآشنا هستن، به جزیره ای دور افتاده دعوت می شن. پاتریك نروكات راننده قایق حامل میهمان و شخصیت اصلی بازی هست كه بعد از رسیدن به جزیره و پیاده شدن او و میهمانان از قایق، قایق او به طور مرموزی غرق می شه. بعد از رفتن میهمانان به داخل امارت و صرف شام، مستخدم اقدام به روشن كردن گرامافون كرده و گرامافون مشغول پخش صدایی از پیش ضبط شده می شه كه میزبان، هر كدوم از میهمانان رو به جرمی متهم نموده و ادعا می كنه كه باید عدالت در مورد اونها اجرا بشه. از این به بعد داستان بازی طبق رمان نوشته شده پیش می ره و هر روز یكی از میهمانان به شكل خاصی كه از قبل تعیین شده، كشته می شه. لازم به ذكركه  پاتریك نروكات جز میهمانان نبوده و فقط به طور اتفاقی مجبور به موندن در جزیره می شه. شما در نقش شخصیت اصلی داستان به دنبال میزبان و روش های قتل او و جمع آوری دیگر اطلاعات می پردازین. در آخر بازی سناریویی تعیین شده كه كل ماجرای اتفاق افتاده و دلایل قاتل برای قتل و... رو براتون توضیح می ده. نكته جالب این بازی اینه كه شما می تونین بازی رو به چند شكل مختلف به پایان برسونین. می شه از اون ۱۰ نفر هیچكس باقی نمونه، می شه ۱ نفر یا ۲ نفر یا ۳ نفر رو نجات داده و آخر بازی رو تغییر بدین. 


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM