تبلیغات
بابک سیستم - دروغ سنج در مسنجر

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

دروغ سنج در مسنجر

مرتبط با : نرم افزار ,


حتماً براتون پیش اومده كه در چت از دروغ گویی فرد مقابل رنجیده شده باشید و همیشه دنبال این بودین كه بتونین از طریقی از صحت حرفای طرف مقابلتون با خبر بشین.

این خبر، خبر خیلی خوبی برای كاربران Skype خواهد بود. همونطور كه می دونین Skype به كاربران كامپیوتر امكان برقراری ارتباط مجانی با یكدیگر و همچنین تماس ارزان با خطوط تلفن ثابت و موبایل رو می ده و همچنین پر فروشترین و پر طرفدارترین مسنجر دنیا به شمار می ره.

كسانی كه از مسنجر Skype برای مكالمات تلفنی از طریق اینترنت استفاده می كنن، باید مواظب صحبتهای خود باشن چون احتمال داره طرف مقابل از برنامه دروغ سنج استفاده كنه.

Skype در نظر داره نرم افزار دروغ سنجی به نام Kish Kiah كه ساخت BATM هست رو در دسترس كاربران خود قرار بده. این نرم افزار به طور جداگانه روی Skype نصب می شه. این نرم افزار صدای تماس گیرنده رو مورد تحلیل قرار می ده و سطح استرس اون رو ارزیابی می كنه.

دروغ سنج یكی از آخرین نمونه تولیدات Skype برای تجربه ارتباط با Skype هست و یك كارایی فوق العاده و بسیار جذاب به شمار می ره. پست صوتی و ضبط كننده تماس تلفنی دو محصول قبلی Skype بودند.  

حتماً براتون پیش اومده كه در چت از دروغ گویی فرد مقابل رنجیده شده باشید و همیشه دنبال این بودین كه بتونین از طریقی از صحت حرفای طرف مقابلتون با خبر بشین.


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM