تبلیغات
بابک سیستم - Account یا Administrator ویندوز ایکس پی

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

Account یا Administrator ویندوز ایکس پی

مرتبط با : آموزشهای مختلف كامپیوتر ,


Administrator در واقع به معنی مدیر یا رئیس هست. وقتی شما موقع نصب Windows XP اسمی رو برای Account خود انتخاب نکنین، Windows به صورت پیش فرض نام Account شما رو  Administrator قرار می ده.

بعد ار ورود به User Account یا همون  Administrator واقع در بالای Start درWindows XP، می تونین با کلیک به روی گزینه Home که در بالای پنجره ایجاد شده قرار داره، تمامی Account های خودتون رو ببینین و اونها رو ویرایش کنین. بعد از کلیک به روی گزینه Home، سه گزینه نیز در وسط قرار دارن که توضیح اونها به شرح زیر می باشن:

Change an account: این گزینه امکان اعمال تغییرات به روی Account هاتون رو به شما می ده. بعد ازکلیک روی اون و بعد انتخاب Account مورد نظر(مثلاًAdministrator)، سه گزینه دیگه در وسط پنجره تغییر یافته نمایان می شه. اولین گزینه، گزینه Create a password هست که با اون قادر به عوض کردن کلمه عبور خود خواهید بود. گزینه دوم Change my picture هست که باعث عوض شدن شکل ظاهری  Account شما می شه. گزینه سوم هم امکان استفاده از Account شخصی شما ( Account طراحی شده برای اینترنت ) رو در ویندوز می ده.

Create a new account: این گزینه امکان اضافه کردن یک Account جدید رو به شما می ده. بعد از کلیک به روی اون، ابتدا از شما درخواست یک اسم می شه و بعد با کلیک به روی گزینه Create Account شما دارای یک Account جدید خواهید شد و می تونین کلمه عبور و یا عکس و... به اون اضافه کنین.

Change the way users log on or off: این گزینه کار Setting قسمت Account ها رو برای شما انجام می ده و از اونجا می تونین تغییرات لازم رو برای همه Account ها انجام بدین.

لازم به ذکر هست که برای رفتن از یک Account به Account دیگه، باید ابتدا روی گزینه Start کلیک کرده و بعد گزینه Log Off رو انتخاب کنین و بعد هم روی Switch User کلیک کنین. 


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM