تبلیغات
بابک سیستم - رانندگی در تهران

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

رانندگی در تهران

مرتبط با : معرفی و شرح بازیها ,


رانندگی در تهران اولین بازی سه بعدی هست که راهنمایی و رانندگی به همراه سمیع رایانه و البته همکاری ایران خودرو تونستن بسازن. گرافیک بازی مثل بازی NEED FOR SPEED 3 هست ولی خب در حد خودش خوبه. شرکت EA GAMES هم از NEED FOR SPEED 1 شروع کرد و الان به اوج گرافیک و قدرت بازی یعنی MOST WANTED رسیده. شاید گرافیک بازی رانندگی در تهران شما رو چندان راضی نکنه ولی همین شروع خوبیه برای بازی های بهتر در آینده ای نه چندان دور. بهترین نکته این بازی اینه که شما می تونین در تهران رانندگی کنین و کم و بیش با خیابوناش آشنا بشین. البته قسمتی از تهران در این بازی تهیه شده نه همه اون.

اتومبیل هایی که می تونین ازش استفاده کنین عبارتند از: پژو پرشیا، پژو ۲۰۶، پژو آریان ( ۲۰۶ صندوق دار ) و سمند ال ایکس. هنگام رانندگی می تونین به موزیک هم گوش بدین.

شخصیت های بازی هم عبارتند از: داش سیا و خانوادش، هوتن و آقای حسینی.

یکی از مشکلات طراحی این بازی خوب نبودن فرمان ماشین هاست. یعنی شما ممکنه در هنگام رانندگی اعصابتون بد جوری از نپیچیدن اتومبیل خورد بشه. کل صحبتها و نوشته های بازی کاملا فارسی هستن و خود این می تونه یک مزیت عالی باشه. آقای حسینی هم در ابتدای بازی واستون می خونه. این رو هم بهتون بگم که شما نمی تونین در ابتدای بازی یک ماشین انتخاب کنین وبرین داخل شهر و گشت بزنین. باید سناریوی بازی رو حتما طی کنین.

در کنارCD رانندگی در تهران یک CD دیگه ای هم داخل پک این بازی قرار داره به نام رانندگی در پیست که شما باز هم یکی از اتومبیل های ایران خودرو رو انتخاب کرده و در پیست مسابقه با یک ماشین دیگه مسابقه می دین. اما چیز چندان جالبی نیست که شما رو راضی کنه. 


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM