تبلیغات
بابک سیستم - راز گوشواره نقره ای

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

راز گوشواره نقره ای

مرتبط با : معرفی و شرح بازیها ,


راز گوشواره نقره ای یکی از بهترین بازیهای تولید شدهِ سبکِ فکری ( Adventure ) توسط شرکت Forgares به شمار می ره. سِر آرتور کانن دویل نویسنده داستانهای شرلوک هلمز طی سالهای ۱۸۹۰ تا ۱۸۹۳ است.

راز گوشواره نقره ای یکی از داستانهای شرلوک هلمز هست کی در May سال ۱۸۹۷ اتفاق می افته. شرلوک هلمز به مناسبت تولد دختر یکی از سرمایه داران معروف انگلیسی به قصر خانوادگی او دعوت می شه. این سرمایه دار معروف انگلیسی سِربرمزبی نام داره و در ابتدای سخنرانی خود برای مهمان ها به قتل می رسه و مهمانها هر کدام به یک سمت می رن. نکته جالب اینه که گلوله از سمت دختر سِربرمزبی به طرف او شلیک می شه. اما قاتل او نخواهد بود. شما در طول بازی متوجه قتل های دیگری هم خواهید شد.

کل این بازی طی پنج روز به اتمام می رسه و معما حل می شه. در آخر هر روز شما باید به پنج سوال پاسخ بدین. برای پاسخ به اون سوالها، باید لا به لای مدارک بدست آورده در طول بازی رو جستجو کنین. در این بازی هم مثل بازی های فکری دیگه شما یک سری وسایل بدست می یارین که بایددر جای مخصوص اون قرار بدین.

اگه از نسخه انگلیسی این بازی استفاده کنین، چندان متوجه داستان بازی نمی شین و به این سادگی ها نمی تونین تمومش کنین. اما اگه از نسخه فارسی اون استفاده کنین می تونین کاملاً متوجه جریان بازی بشین و معماها رو راحت تر حل کنین.

اگه دنبال یک بازی فکری - جنایی هستین، حتماً این بازی رو امتحان کنین. معماهای اون کمی مشکله؛ اما پس ار حل این معماها کاملاً خوشحال هستین و به فکرتون ایمان می یارین.

سخت افزار مورد نیاز:

CPU: Intel Or AMD 800Mhz

VGA: 64m

RAM: 256m


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM