تبلیغات
بابک سیستم - Pro Evolution Soccer 5

به وبلاگ بابك سیستم خوش آمدید. هدف از ساخت این وبلاگ آموزش رایگان مباحث كامپیوتر به تمام ایرانیان در سراسر دنیاست. برای یادگیری بهتر و ساده تر، مطالب به زبان محاوره ای نوشته شده است. تمامی مطالب موجود در این وبلاگ دست نوشته های خود بوده و از منابع دیگری تهیه و استفاده نشده است و كپی برداری بدون ذكر منبع از مطالب شرعاً اشكال داشته و قانوناً پیگیری خواهد شد.

        

لوگوی وبلاگ

جستجونظر سنجی

کدامیک از مطالب سایت بیشتر مورد توجه شماست؟


خبرنامه

برای آگاهی از تغییرات وبلاگ و آپدیت شدن آن ایمیل خود را وارد کنید .

Pro Evolution Soccer 5

مرتبط با : معرفی و شرح بازیها ,


Pro Evolution Soccer 5 آخرین بازی فوتبال ساختع شده توسط شرکت Konami به شمار می ره.

Pro Evolution Soccer 5 آخرین بازی فوتبال ساختع شده توسط شرکت Konami به شمار می ره. Konami به غیر از ساخت Pro Evolution Soccer بازی فوتبال دیگه ای هم به نام Winning Eleven به بازار عرضه می کنه. این دو بازی اکثراً شبیه به هم ساخته می شن اما این بار Pro Evolution Soccer جای بیشتری در دل طرفداران بازی فوتبال باز کرده و همین باعث شده تا Konami در نمایشگاه بازیهای کامپیوتری سال ۲۰۰۵ رتبه اول بازی فوتبال رو به خودش اختصاص بده. شما حتماً سری بازی های FIFA رو روی کامپیوترتون نصب کردین. آخرین فوتبال ارائه شده توسط شرکت EA ( که هر ساله مقام اول بازیهای ورزشی رو به خودش اختصاص می ده ) FIFA 06 بود که تکمیل ترین بازی فوتبال این شرکت به شمار می ره. اما با این حال من به جرات می تونم بگم که Pro Evolution Soccer 5 هم از نظر قدرت گرافیک و هم از نظر امکانات خیلی قویتراز FIFA 06  ظاهر شده. این بازی به ۸ قسمت تقسیم می شه که من تک تک اونا رو براتون توضیح می دم:

۱- MATCH : دراین قسمت شما می تونین به صورت دوستانه بازی و یا پنالتی بزنین. انتخاب هر تیمی، چه کشوری و چه باشگاهی بلامانع است. حتی تیم Master League خودتون رو که در ادامه راجه بهش توضیح می دم رو می تونین انتخاب کنین.

۲- MASTER LEAGUE : یکی از قسمتهای اصلی این بازیه که شما ممکنه بیشتر دراین قسمت مشغول به بازی بشین و به قسمتهای دیگه بازی چندان اهمیتی ندین و شامل لیگی می شه که شما دراون با تمامی تیمهای باشگاهی موجود دراین بازی مسابقه می دین. Master League ( پس از انتخاب زمان، سختی و یا آسانی بازی، انتخاب توپ و... ) به ۳ قسمت تقسیم می شه:

۱/۲ـ شما یک تیم انتخاب می کنین مثلاً تیم آرسنال. اما بازیکنان تیم شما بازیکنانی نیستن که در آرسنال بازی می کنن؛ یک سری بازیکن ضعیف هستن که به صورت پیش فرض تعیین شده اند. شما هر تیم دیگه ای رو هم که انتخاب کنین همین بازیکنان به شما داده می شه و فقط آرم تیم و لباس اونها عوض می شه.

۲/۲ـ در اینجا باز هم یک تیم انتخاب می کنین مثلاً یوونتوس. اما دراینجا تمام بازیکنان شما، همان بازیکنانی هستن که درحال حاضردرتیم یوونتوس بازی می کنن. یعنی دیگه از اون تیم ضعیف خبری نیست و شما تیم کامل و اصلی یوونتوس رو در اختیار دارین.

۳/۲ـ یکی ازقسمتهایی که ممکنه خیلی نظرشما رو جلب کنه، این قسمت ازانتخاب تیم Master League با عنوان Create Orginal Team هست. در اینجا شما باید یک اسم برای تیمتون بزارین و بعد یک نماد یا پرچم بسازین. بعد ازاون باید به ساخت ۴ نوع لباس برای تیم بپردازین. ۲ نوع برای دروازه بان ها و دو نوع برای دیگر اعضای تیم. شما حتی باید بازوبند کاپیتان رو هم به ۲ شکل بسازین. انتخاب استادیوم هم یکی دیگه از گزینه هایی هست که باید تکمیل کنین. بعد از اتمام کار ساخت تیم، باید به سراغ انتخاب بازیکن ها بروین. اون تیم ضعیفی که قبلاً توضیح دادم به صورت پیش فرض اعضای تیم شما هستن. شما می تونین اون بازیکنان رو حذف، و بازیکنان مورد علاقتون رو در تیمتون قرار بدین. یادتون باشه شما فقط این باراجازه دارین به صورت رایگان بازیکن انتخاب کنین. البته شما اجازه دراختیارقرارگرفتن یک سری از بازیکنان رو ندارین. باید صبر کنین، بعد ازشروع بازی این اجازه به شما داده می شه. شما اجازه انتخاب ۳۲ بازیکن به صورت رایگان دارین اما به فکر پرداخت شهریه این بازیکنان هم باشید چون اگه پس ازپایان فصل نتونین شهریه بازیکنان رو پرداخت کنین، بازی Game Over خواهد شد!!!

برای شروع Master League تیمهای حریف روهم شما درقالب ۴ گروه ۱۶ تیمی و ۱ گروه ۸ تیمی ( Division 2 ) ازهرتیم باشگاهی که دراین بازی وجود داره انتخاب می کنین. این امکان خوبیه برای کسایی که همیشه دنبال رقیب های قدرتمند و درکنارهم می گردن.

وقتی ازیکی ازاین سه روش تیم خودتون رو انتخاب کردین، وارد اولین قسمت از بازی می شین. این قسمت شامل ذخیره بازی، تعیین مجدد زمان و سختی یا آسانی بازی و...، همچنین تمرین با اعضای تیم خود، ورود به قسمت عقد قراردادهای بازیکنان، تقویم و جداول بازی ها، اخبارو اطلاعات، اتاق ثیت رکوردها و اتاقی که دراون اطلاعات رقیب به شما داده می شه تا تیم خودتون رو بر مبنای تیم حریف ترکیب چینی کنین.

یکی از سوالاتی که همیشه دراین قسمت ازبازی پرسیده می شه، نحوه خرید یک بازیکنه. یادتون باشه این بازی کاملاً برمبنای واقعیت ساخته شده. شما نمی تونین هرزمان که خواستین ازبازیکنی تقاضا برای ورود به تیمتون کنین. دراینجا تقویم خیلی به دردتون می خوره. بعد ازتموم شدن یک نیم فصل و یا یک فصل کامل ( طبق تاریخها و زمانهای درج شده بر روی تقویم ) شما چند هفته ای ( در زمان نیم فصل ۴ هفته و درپایان فصل ۸ هفته ) وقت دارین تا با بازیکنانی که دوست دارین درتیم شما بازی کنن قرارداد ببندین. شما حتماً باید مبلغ قرارداد و شهریه سالیانه بازیکن و همچنین تعداد سال بازی درتیمتون رو درقرارداد نوشته و تحویل بازیکن نمایین. حالا شاید بازیکن مورد نظر با مبالغ شما موافق باشه و به تیمتون بیاد و یا ممکنه از قرارداد شما صرف نظر کنه و در تیمش باقی بمونه و یا به تیم دیگه ای که قرارداد بهتری داره بره. یادتون باشه که خریدن بازیکنان خوب تیمهای دیگه، باعث ضعیف شدن اون تیم می شه. مثلاً شما با خرید رونالدینیو از تیم بارسلونا، این تیم رو ضعیف می کنین و بارسلونا قدرت قبل خودش رو نخواهد داشت.

۳ـ LEAGUE : این قسمت مخصوص انتخاب و بازی درLeague های معروف دنیاست. شما درابتدا یک League انتخاب می کنین ( مثلاً Serie A ) و بعد یک تیم ازهمین League رو برای خودتون انتخاب می کنین ( مثلاً اینترمیلان ). حال فقط شما می تونین در قالب League Serie A Italy بازی کنین. دراین نوع بازی شما نمی تونین بازیکنی رو خرید و فروش کنین.

۴ـ CUP : این قسمت شامل تمامی جام ها شامل: جام جهانی، جام ملتهای اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکا می شه که شما در قالب یک تیم ملی ظاهر می شین.

۵ـ Training : دراین قسمت شما می تونین به تمرین برای بهترکردن بازی خود بپردازین. از نظر تمرینی یک ابزارکاملاً قدرتمند درتمامی تکنیکهای بازی در دسترس دارین. یکی ازنکات جالب تمرینات این بازی اینه که درصورت تمایل به صورت نوشتاری و با شکل، توضیحات تمرین داده می شه و بعد شما دراون تمرین مورد نظر قرار می گیرین.

۶ـ EDIT : شامل تغییردادن اسم، مشخصات و خصوصیات بازیکنان و همچنین تغییردادن رنگ لباس، اسم استادیوم، اسم تیم و... 

۷ـ OPTIONS : شامل کلیه تنظیمات سخت افزار مانند Keyboard و Joystick همچنین کارت گرافیک و صداست. گل های زده شده و ذخیره شده توسط شما و همچنین جوایز گرفته شده شما دراین قسمت جمع آوری شدن. نکته جالب این قسمت PES-Shop اونه. درجریان کل بازی یک سری امتیازات به شما داده می شه که شما به وسیله این امتیازات می تونین ازاین فروشگاه چیزهای جالبی رو خریداری کنین. مثلاً شما می تونین تیم Classic Argentina رو خریداری کنین. این همون تیم ملی هست که مارادونا دراون بازی می کرد و شما نیز با انتخاب این تیم مارادونا رو دراختیار دارین. دراین فروشگاه چیزهای زیادی برای خرید و اضافه کردن به بازی وجود داره.

۸ـ NETWORK : این قسمت هم برای بازی ازنوع شبکه تعبیه شده. این خبرخوبیه برای کسانی که GameNet دارن.

یک توضیح کلی رو راجع به این بازی خوندین. اگه قصد نصب بازی فوتبال روی کامپیوترتون رو دارین، حتماً  Pro Evolution Soccer 5 رو امتحان کنین.

حداقل سخت افزار مورد نیاز:

CPU: P4 , Athlon 1800Mhz

CASH: 256Kb

VGA: 128mb - Do not Onboard or Turbo Cash

RAM: 256mb

بازی مطلوب بدون اسلوموشن و با بهترین گرافیک:

CPU: P4 LGA , Athlon64bit 2400Mhz

CASH: 512Kb

VGA: 256mb - Do not Onboard or Turbo Cash

RAM: 512mb


[ نویسنده : بابک سیستم ] [ نظرات و سوالات شما [] ][ لینک ثابت ] [ بالای صفحه ]

صفحات 

This Template Designed by Babak.M Copyright © 2009 BABAK SYSTEM